GÖKÇEADA

Kuzey Ege’nin bakir ve doğal kalan nadir adalarından olan Gökçeada dünyanın ilk Cittaslow adası olma özelliğini taşıyor. İnsanlar, işler, araçlar hatta adada beslenen salma keçiler dahi yavaş.Image result for Gökçeada

Gökçeada, zaman geçirdikçe sessizliği, yavaşlığı, stresten uzak doğal ortamları ile sizin için giderek ütopik bir yere dönüşüyor aslında. Özellikle büyük şehirlerin gürültüsü ve stresinden kaçanlar için belki de Türkiye’nin iyi noktası olan Gökçeada, Marmaros, Mavi Koy, Yıldız Koyu, Laz Koyu, Kefaloz, Aydıncık ve Uğurlu plajı gibi pek çok bakir plajıyla da gelen turistlerin cazibe merkezi. Kocaman bir koyda neredeyse yalnız başınıza denize girdiğinizi hayal edin, işte böylesine özel bir yer Gökçeada.

Gökçeada Kaleköy, Zeytinliköy, Tepeköy, Dereköy ve Eski Bademli gibi Rum Köyleri ile otantik bir Ege adasının sokaklarında dolaştığınızı ve kendinizi bir anda o yaşamın içinde hissedebileceğiniz çok özel bir ada. Adanın tüm tarihi ve doğal güzelliklerin farkında olarak Gökçeada’nın tadını çıkarmanız için hazırladığımız online rehberimize mutlaka göz atarak Gökçeada tatil rotanızı belirleyin.

Gökçeada nerede kalınır?, Gökçeada’ya nasıl gidilir?, Gökçeada feribot saatleri neler?, Gökçeada tatil yerleri hangileri?, Gökçeada pansiyon ve otelleri hakkında nasıl bilgi alabilirim sorularınızın tüm yanıtları www.gokceadaimroz.com‘da

Gokceadaimroz.com olarak her zaman güncel işletme bilgileri ile 120’den fazla lokasyonu ziyaretçilerimize sunuyoruz.Gökçeada hakkında merak ettiğiniz tüm soruları, görüş ve önerilerinizi 24 saat online destek ekibimizle paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *